am 23 de ani, nu ma duc la j*b si imi place sa fac stream cu meting2 si league of legends !!! apropo daca aveti careva vreo 13 lei pe revolut ar fi talent rau
am 23 de ani, nu ma duc la j*b si imi place sa fac stream cu meting2 si league of legends !!! apropo daca aveti careva vreo 13 lei pe revolut ar fi talent rau
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
Apr 26, 2602:20 PM | odegon gogogo ardem eventu Just Chatting | 1h 31m | 3 | 3 | 0 |
Apr 24, 2605:01 PM | odegon gogogo ardem eventu Metin 2 | 22m | 3 | 3 | 0 |