Zdarec jmenuju se Martin,hraju převážně Warzony.Demonologist.Dying Light the Beast.Sem tam i War Thunder.Klidně se přidej když nebude plno.Můžeš klidně jen pokecat.
Zdarec jmenuju se Martin,hraju převážně Warzony.Demonologist.Dying Light the Beast.Sem tam i War Thunder.Klidně se přidej když nebude plno.Můžeš klidně jen pokecat.
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.