Nazywam się Rafał, mam 25 lat i jestem polakiem mieszkającym w Szwecji od ponad 15 lat. Na streamie możecie się spodziewać różnych gier, ale głównie będą to Heroes of Might & Magic 3. Na co czekasz? Bierz popcorn, rozsiądź się wygodnie i oglądaj! :)
Nazywam się Rafał, mam 25 lat i jestem polakiem mieszkającym w Szwecji od ponad 15 lat. Na streamie możecie się spodziewać różnych gier, ale głównie będą to Heroes of Might & Magic 3. Na co czekasz? Bierz popcorn, rozsiądź się wygodnie i oglądaj! :)
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 23, 2603:37 PM | 🐎 Heroes: Olden Era Grind! Heroes of Might & Magic: Olden Era | 0m | 2 | 2 | 0 |
Apr 28, 2608:26 AM | Wtorkowe wbijanie rangi! Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia | 1h 51m | 1 | 1 | 0 |