Yo, jestem Auralys. Rocznik 97. Streamuję różne gierki, czasem dobrze, czasem tragicznie byleby wyluzować 😎 Bardziej dla klimatu niż tryhardu no chyba, że chcecie :D Można pogadać o wszystkim, byle bez spiny, więc rozsiądź się, zagadaj. Czasami jak każdy mam ciche dni ale zwykle bywam rozmowny :p
