siemanko mam na imie Kamil i jestem początkujacym "streamerem". gram w rozne gry przewaznie jest to RolePlay GTA lecz czesto grywam min. w COD Phasmophobia In silence DBD Fortnite
siemanko mam na imie Kamil i jestem początkujacym "streamerem". gram w rozne gry przewaznie jest to RolePlay GTA lecz czesto grywam min. w COD Phasmophobia In silence DBD Fortnite