Cześć, mam na Imię Andrzej. Relaksacyjnie gram w WOT oraz WOW Zaczynałem przygodę z komputerami od Zx Spectrum w latach 80, tak stary już jestem ;) Sprzęt którego używam to: Procesor AMD Ryzen 5 5600 Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 RAM 32 GB DDR4 Używam trzech monitorów 1.AOC C27G4Z - główny 2.MSI MAG274R2 3. 2D FHD LG TV Na tą chwilę to mi wystarcza :)
