Ahoj Jmenuji se Luboš, říkat mi můžete "Čep", "Čeprer". bylo mi 40 let a bydlím u Pardubic. Už pár let pečuji o matku po mrtvičce a zároveň pracuji. Krapet mi to leze na mozek, tak se snažím najít nějaký ten relax u her. PS.: a mám rád víno.. no a co...
