Nejedu podle algoritmu. Nejedu podle meta. Nejedu podle toho, co je zrovna „in“. Hraju to, co mě chytne. To, co mě baví. To, co mi dává smysl. A pokud tě baví sledovat někoho, kdo si hry fakt užívá – tak vítej.
Nejedu podle algoritmu. Nejedu podle meta. Nejedu podle toho, co je zrovna „in“. Hraju to, co mě chytne. To, co mě baví. To, co mi dává smysl. A pokud tě baví sledovat někoho, kdo si hry fakt užívá – tak vítej.