Ahoj, jsem dexík, jelikož tu jsi, tak mě pravděpodobně znáš a jsi goat, převážně hraju Fortnite competetive, ale hrajeme občas i jiné hry a do budoucna je v plánu i IRL content🖤
Ahoj, jsem dexík, jelikož tu jsi, tak mě pravděpodobně znáš a jsi goat, převážně hraju Fortnite competetive, ale hrajeme občas i jiné hry a do budoucna je v plánu i IRL content🖤