GRAM SOBIE W RÓŻNE GIERKI, CZASEM METIN, CZASEM MINECRAFT, A JESZCZE CZASEM JAKIŚ ETS2 WPADNIE :D
GRAM SOBIE W RÓŻNE GIERKI, CZASEM METIN, CZASEM MINECRAFT, A JESZCZE CZASEM JAKIŚ ETS2 WPADNIE :D
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 17, 2606:15 AM | Premiera forzy i jakimś cudem mój złomek ją uciąga :O Gramy na kierownicy, raczej luźna jazda po mapie niż ściganie Forza Horizon 6 | 21m | 2 | 2 | — |