Siemanko, jestem Michał. Gram głównie w Dote 2, PoE czasem CS 2 czy LoLa. Czarny humor, sporo toxicu i rozmowy o pojedynku Adam Małysz vs Sven Hannawald znajdziesz tu wszystko. Enjoy !
Siemanko, jestem Michał. Gram głównie w Dote 2, PoE czasem CS 2 czy LoLa. Czarny humor, sporo toxicu i rozmowy o pojedynku Adam Małysz vs Sven Hannawald znajdziesz tu wszystko. Enjoy !