Taky trochu blázen, ale to jsme všichni.. (Dokud, tu budu mít alespoň jednoho člověka kterému se líbí moje tvorba, tak budu happy!) Nemám žádný streamovací rozvrh, zapnu to kdy se mi chce, podle nálady.
Taky trochu blázen, ale to jsme všichni.. (Dokud, tu budu mít alespoň jednoho člověka kterému se líbí moje tvorba, tak budu happy!) Nemám žádný streamovací rozvrh, zapnu to kdy se mi chce, podle nálady.