Cześć jestem nowy chce się rozwijać zbieram na wymażony komputer aby stremować dla was w lepszej jakości chcesz mnie wesprzeć link ponizej "Donate glosowy" Zostaw po sobie cos na czacie i oberwacje bedzie mi miło i podziekuje
Cześć jestem nowy chce się rozwijać zbieram na wymażony komputer aby stremować dla was w lepszej jakości chcesz mnie wesprzeć link ponizej "Donate glosowy" Zostaw po sobie cos na czacie i oberwacje bedzie mi miło i podziekuje