Gram i dobrze mi z tym, a czasami narzekam i też mi z tym dobrze :) Ironia w ludzkiej formie — pół człowiek, pół komentarz do rzeczywistości.
Gram i dobrze mi z tym, a czasami narzekam i też mi z tym dobrze :) Ironia w ludzkiej formie — pół człowiek, pół komentarz do rzeczywistości.