Ahoj, je mi 26 let. Mám rád utrpení a miluji těžké hry. Zkouším všechno bez návodu, pokud to jde, a ideálně i bez mapy. Co bychom jinak v těch hrách dělali, než jen čuměli do mapy? xD
Ahoj, je mi 26 let. Mám rád utrpení a miluji těžké hry. Zkouším všechno bez návodu, pokud to jde, a ideálně i bez mapy. Co bychom jinak v těch hrách dělali, než jen čuměli do mapy? xD
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.