Cafeaua este făcută ca să fie băută. Și de ce să n-o bei cu mine?
Cafeaua este făcută ca să fie băută. Și de ce să n-o bei cu mine?
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
Jun 11, 2607:32 AM | azi e joi, grija la koi (pestele..) Just Chatting | 1h 37m | 35 | 41 | +7 |
Jun 10, 2607:32 AM | buna dimiiiiiiiii pe verde Just Chatting | 3h 12m | 53 | 62 | +11 |