Siemka o/ Jestem filip ak Francuziec. Gramy se w gierki, gadamy na różne tematy. Wbijaj i baw się dobrze!
Siemka o/ Jestem filip ak Francuziec. Gramy se w gierki, gadamy na różne tematy. Wbijaj i baw się dobrze!
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 23, 2602:34 PM | Pykypykypky Counter-Strike 2 | 7m | 2 | 2 | — |