Jestem Kamil, gram od niedawnaw lige dlatego jestem kasztanem ale milo jest sie ciszyc i wkurwiac jednoczesnie na ta gre :D Tego napewno nikt ogladac ale to z nudow , pzdr
Jestem Kamil, gram od niedawnaw lige dlatego jestem kasztanem ale milo jest sie ciszyc i wkurwiac jednoczesnie na ta gre :D Tego napewno nikt ogladac ale to z nudow , pzdr
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 2, 2609:10 AM | Szukam kogos do duo, jestem w silverze ale czuje sie bronzem. ja SUPPORT, gram tez na WEST > AngryPtak #777 , dodawac i lecimy z temacikiem League of Legends | 59m | 2 | 2 | +1 |
May 2, 2605:44 AM | Szukam kogos do duo, jestem w silverze ale czuje sie bronzem. ;l League of Legends | 3h 10m | 2 | 3 | 0 |