Siema 👋 Gram w CS2, troszke w lola robię akcje czasem dobre, czasem śmieszne 😅 Wbijaj pogadać, pośmiać się i obejrzeć trochę headshotów 🔫 ////////////////////////////// Wiecej mnie Znajdziesz na YT GPCx86 POZDRAWIAM I PIONA !
Siema 👋 Gram w CS2, troszke w lola robię akcje czasem dobre, czasem śmieszne 😅 Wbijaj pogadać, pośmiać się i obejrzeć trochę headshotów 🔫 ////////////////////////////// Wiecej mnie Znajdziesz na YT GPCx86 POZDRAWIAM I PIONA !
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.