Jestem Rafałek i lubię grać w tibie Jestem czarnym polakiem i pochodzę z Bronxu w USA. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza
Jestem Rafałek i lubię grać w tibie Jestem czarnym polakiem i pochodzę z Bronxu w USA. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza