Witam, wychowany w latach 80 ubiegłego wieku, gdzie grafika pozostawiala duzo do zyczenia, lecz klimat i wspomnienia są nie do nadpisania. Zajrzyj, przywitaj się, jestem zawsze chętny do rozmów Pozdrawiam serdecznie...
Witam, wychowany w latach 80 ubiegłego wieku, gdzie grafika pozostawiala duzo do zyczenia, lecz klimat i wspomnienia są nie do nadpisania. Zajrzyj, przywitaj się, jestem zawsze chętny do rozmów Pozdrawiam serdecznie...