Здравейте, казвам се Краси но повечето ми викат бачето/байчо и съм от Антон . Стриймвам каквото ми се играе на момента или най-вече Ets2 в повечето случай.Надявам се да ви е интересно и да се забавляваме заедно .
Здравейте, казвам се Краси но повечето ми викат бачето/байчо и съм от Антон . Стриймвам каквото ми се играе на момента или най-вече Ets2 в повечето случай.Надявам се да ви е интересно и да се забавляваме заедно .
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.