Siemanko z tej strony Kaceper. Lubię grać w różne gry i uczę się ich na bieżąco. Nie uważam się za najlepszego gracza można powiedzieć że jestem średni jeśli chodzi o moje umiejętności :D Zapraszam co sobote na strimka:D
Siemanko z tej strony Kaceper. Lubię grać w różne gry i uczę się ich na bieżąco. Nie uważam się za najlepszego gracza można powiedzieć że jestem średni jeśli chodzi o moje umiejętności :D Zapraszam co sobote na strimka:D
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 16, 2602:27 PM | :D Counter-Strike 2 | 2h 24m | 3 | 3 | +1 |
May 10, 2610:28 AM | Kontynuacja Kampani /Potem zobaczymy:D Grand Theft Auto V (GTA) | 7h 18m | 5 | 5 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.