Siemanko, gram w różne gry, czasem lepiej, czasem gorzej w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedziele o godzinie 17 ;poza tym TikTok, YouTube, rozkminy, gadanie o głupotach i o życiu, luźna atmosfera - wbij, pogadamy - każdy jest tu mile widziany ⚡️
Siemanko, gram w różne gry, czasem lepiej, czasem gorzej w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedziele o godzinie 17 ;poza tym TikTok, YouTube, rozkminy, gadanie o głupotach i o życiu, luźna atmosfera - wbij, pogadamy - każdy jest tu mile widziany ⚡️