Zopiero zaczynam ze streamingiem wiec Prosze o wyrozumiałość z góry dzieki Jeśli ci sie spodoba zostaw Obserwacje dla większego rozgłosu a może kiedyś wejdziemy na wyszy poziom Rozwoju
Zopiero zaczynam ze streamingiem wiec Prosze o wyrozumiałość z góry dzieki Jeśli ci sie spodoba zostaw Obserwacje dla większego rozgłosu a może kiedyś wejdziemy na wyszy poziom Rozwoju