Siemano! Gram w CS2 naprzemiennie z inną gierką (rpg, survivale itd.) Aktualnie jest seria Gothic. w CS2 chciałbym się nieco rozwinąć ale aktualnie, to okolice 4lvl Faceit xd potem się zobaczy ;) Jak nieco tu przywyknę, to pogadamy o dupie marynie ale też i o powstaniu świata xd.
