pořádám minihry,customky a různé souteže, kde si můžeš zahrát se mnou nebo i s ostatními. Zakládám si na tom, že jste přišli a odešli trochu veselejší jestli ne úkol jsem nesplnil :(
pořádám minihry,customky a různé souteže, kde si můžeš zahrát se mnou nebo i s ostatními. Zakládám si na tom, že jste přišli a odešli trochu veselejší jestli ne úkol jsem nesplnil :(