Elo, gram w tibie na OTS'ie o stylistyce ala DragonBall - DBLOTS.ORG.PL i czasem klikam w Ligę Legend
Elo, gram w tibie na OTS'ie o stylistyce ala DragonBall - DBLOTS.ORG.PL i czasem klikam w Ligę Legend
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
Apr 24, 2604:59 PM | walka dblots.org.pl Tibia | 22m | 34 | 35 | 0 |