Меня зовут Андрей (Looswaylan) и я люблю Видеоигры/
Меня зовут Андрей (Looswaylan) и я люблю Видеоигры/
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 18, 2610:40 AM | Закрываем резидент 9 Resident Evil Requiem | 1h 19m | 2 | 2 | 0 |
May 17, 2609:28 AM | Играем Solo Leveling: Arise | 1h 06m | 2 | 2 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.