Siemano, mam 22lata, pykam sobie w CS2, TFT i LoL'a oraz studiuję informatykę :D Możesz zostawić follow oraz donate :) https://tipply.pl/@m4zurpt
Siemano, mam 22lata, pykam sobie w CS2, TFT i LoL'a oraz studiuję informatykę :D Możesz zostawić follow oraz donate :) https://tipply.pl/@m4zurpt
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 15, 2612:46 PM | Jestem chory, gramy w CS2 #PopeyesWinnerXD Counter-Strike 2 | 2h 33m | 2 | 2 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.