Siemaneczko! Tak to ja Kamilek! :) Jestem nerwus i gracz komputerowy! :D Bawcie się dobrze! :) W miarę rozsądku można potrollować ;p
Siemaneczko! Tak to ja Kamilek! :) Jestem nerwus i gracz komputerowy! :D Bawcie się dobrze! :) W miarę rozsądku można potrollować ;p