Cześć,witaj na moim kanale,streamuję,gadam, i jest luźna atmosfera,jest troche chaosu,udaję że wiem co robię więc zostaw obs jak możesz. ;)
Cześć,witaj na moim kanale,streamuję,gadam, i jest luźna atmosfera,jest troche chaosu,udaję że wiem co robię więc zostaw obs jak możesz. ;)
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 14, 2604:37 PM | Witam ponownie w słoneczny dzień ! Lineage 2 Reborn x15 Lineage II | 4m | 3 | 3 | 0 |