Siema, jestem Mateusz👋 Gram głównie w Counter-Strike 2, ale jestem otwarty na Wasze propozycje. Jest luźno, dużo gadania i zero spiny. Wbijaj, pograjmy i pośmiejmy się, pozdro 😎🎮
Siema, jestem Mateusz👋 Gram głównie w Counter-Strike 2, ale jestem otwarty na Wasze propozycje. Jest luźno, dużo gadania i zero spiny. Wbijaj, pograjmy i pośmiejmy się, pozdro 😎🎮
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.