Siemanko jestem Szymon gram sobie for fun w tibijke czasami postrzelam i pojezdze w ETS 2
Siemanko jestem Szymon gram sobie for fun w tibijke czasami postrzelam i pojezdze w ETS 2
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.