Siema, mam na imię Bartek ale wszyscy mówią do mnie Mroku. Na kanale spodziewajcie się głównie CSa bądź też innych fpsów. Poza gierkami interesuję się i z chęcią podyskutuje na temat piłki nożnej, esportu lub też rynków, a w tym rynku csa na którym idzie fajnie zarabiać :)
