Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)
Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 2, 2611:31 AM | Idziemy na bagna! Hunt: Showdown | 1h 35m | 2 | 2 | 0 |