Cześć, jestem Justyna. Jem cebulę jak jabłko a czosnek przygryzam do kanapki. Jestem leśna "typiara". Gdy zbliża się okres gryzę ale ogólnie zarażam dobrą energią :) Witaj i bywaj jeśli masz ochotę :)
Cześć, jestem Justyna. Jem cebulę jak jabłko a czosnek przygryzam do kanapki. Jestem leśna "typiara". Gdy zbliża się okres gryzę ale ogólnie zarażam dobrą energią :) Witaj i bywaj jeśli masz ochotę :)