Damian, 20lat to miałem jak wychodził Wiedźmin 3 ale już wtedy czułem że chce zostać streamerem. Robię muzykę od wielu wielu lat, a gram od kiedy pojawił się pierwszy pegasus. Chcę umilić wam czas, pogadać o życiu i pierdołach. Grywam w Survivale, DayZ RP :)
