Gram głównie EKiem, ale też MSem :) Rozsiądź się wygodnie i porozmawiajmy! Streamy we Wtorki, Czwartki i Soboty od 22:00! + Bonusy ;)
Gram głównie EKiem, ale też MSem :) Rozsiądź się wygodnie i porozmawiajmy! Streamy we Wtorki, Czwartki i Soboty od 22:00! + Bonusy ;)