Siema, jestem Oskar i gram w gierki na chillku, bez spiny, głównie bedzie cos typu MC, Vintage Story, iRacing, ale napewno na tym sie nie skończy ;)
Siema, jestem Oskar i gram w gierki na chillku, bez spiny, głównie bedzie cos typu MC, Vintage Story, iRacing, ale napewno na tym sie nie skończy ;)
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.