Siema, jestem Oskar i gram w gierki na chillku, bez spiny, głównie bedzie cos typu MC, Vintage Story, iRacing, ale napewno na tym sie nie skończy ;)
Siema, jestem Oskar i gram w gierki na chillku, bez spiny, głównie bedzie cos typu MC, Vintage Story, iRacing, ale napewno na tym sie nie skończy ;)
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 10, 2605:08 PM | FiveM grane po raz pierwszy xD Grand Theft Auto V (GTA) | 38m | 5 | 5 | 0 |
May 9, 2605:32 PM | Vintage na Chillku (nie wiemy prawie nic o gierce) Vintage Story | 39m | 4 | 4 | — |
Top categories by hours streamed in this range.