Szia! Köszönöm, hogy benéztél! Pocoknak becéznek. Én még a régi idők szülöttje vagyok, 1987-be láttam meg a napvilágot, viszonylag fiatalon már játékokkal töltöttem az időm nagy részét. Volt itt sega, snes, atari, commodore 64, Amiga, 386, 486... Leginkább Ps5 tartalmak lesznek.
