Vlastně je mi jakoby jedno co si o mě kdo bude myslet! Tak nečumákuj jak chleba z tašky, pozdrav a pojď pokecat. Řešíme tu témata od A do Z a ničeho se nebojíme! Díky za účast ale výherce tu budu vždy jen já!
Vlastně je mi jakoby jedno co si o mě kdo bude myslet! Tak nečumákuj jak chleba z tašky, pozdrav a pojď pokecat. Řešíme tu témata od A do Z a ničeho se nebojíme! Díky za účast ale výherce tu budu vždy jen já!