Hraji převážně singleplayer hry a u toho si s vámi rád pokecám. Streamy jsou každé pondělí, středu a pátek od 18h. Občas začnu i dřív nebo přidám v týdnu nějaký stream navíc. To se vždy dozvíš na IG nebo zanech follow, aby ti nic neuteklo :D
Hraji převážně singleplayer hry a u toho si s vámi rád pokecám. Streamy jsou každé pondělí, středu a pátek od 18h. Občas začnu i dřív nebo přidám v týdnu nějaký stream navíc. To se vždy dozvíš na IG nebo zanech follow, aby ti nic neuteklo :D