Szevasztok, Refapapa vagyok! Csajoknak, haveroknak Refa. Rendőröknek nem vagyok otthon! Jártam már Ibizán, Las Vegasban, Szingapúrban, de ez most lényegtelen. :) Szeretek emberekkel beszélgetni, főleg a beszamolok.com-on, de az már egy másik story.. :)
