Jestem Ruda i lubię grać w gierki. Głównie rujnuję ludziom życie w Fivem. Lubię zagrać w CS:GO, Valorant lub Ready or Not. Jeśli masz gorszy dzień to przyjdź i pośmiej się razem ze mną albo poróbmy coś głupiego :*
Jestem Ruda i lubię grać w gierki. Głównie rujnuję ludziom życie w Fivem. Lubię zagrać w CS:GO, Valorant lub Ready or Not. Jeśli masz gorszy dzień to przyjdź i pośmiej się razem ze mną albo poróbmy coś głupiego :*