Siemanko Mam na imię Tomasz. Najcześciej stremowane gry to Tibia.Obecnie gram 900+ Palladynem na świecie Kalanta. Zapraszam wszystkich tych mniej i tych bardziej zaawansowanych graczy :) Pozdro xD
Siemanko Mam na imię Tomasz. Najcześciej stremowane gry to Tibia.Obecnie gram 900+ Palladynem na świecie Kalanta. Zapraszam wszystkich tych mniej i tych bardziej zaawansowanych graczy :) Pozdro xD