Ahoj, jsem Sendrom, vlastním jménem Ondra a rozhodl jsem se, že si tu s vámi popovídám a i vás u toho trochu pobavím. Užívej zde pohodu a pokud ti to tu nevoní, klidně můžeš jít dál. Vítání jsou všichni
Ahoj, jsem Sendrom, vlastním jménem Ondra a rozhodl jsem se, že si tu s vámi popovídám a i vás u toho trochu pobavím. Užívej zde pohodu a pokud ti to tu nevoní, klidně můžeš jít dál. Vítání jsou všichni
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 3, 2604:37 PM | Večerní Chill - ALTF4 ALTF4 | 14m | 3 | 3 | — |