Čus, jsem Shevy, hraju primárně wowko a v něm monka, proto BREW, Brewmaster je můj main, kdysi jsem hrál i DK ale to už jen jako alta. Budu rád když se příjdeš podívat na stream, kde budu buď běhat klíčky nebo i pushovat je. :)
Čus, jsem Shevy, hraju primárně wowko a v něm monka, proto BREW, Brewmaster je můj main, kdysi jsem hrál i DK ale to už jen jako alta. Budu rád když se příjdeš podívat na stream, kde budu buď běhat klíčky nebo i pushovat je. :)
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 4, 2610:54 AM | Dneska nějaké pushíky World of Warcraft | 1h 20m | 2 | 2 | 0 |