Mam na imię Zbigniew streamuję nie za często jak mitylko pozwoli czas i siły, przeważnie większym stopniu wieczorami, mam Dziwne poczucie humoru. Gram w gry typu : horror, survival, fps, i wiele innych gier.
Mam na imię Zbigniew streamuję nie za często jak mitylko pozwoli czas i siły, przeważnie większym stopniu wieczorami, mam Dziwne poczucie humoru. Gram w gry typu : horror, survival, fps, i wiele innych gier.
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 24, 2604:12 AM | Zagrajmy w Subnautica 2 🐠 | SERDECZNIE ZAPRASZAM | Subnautica 2 | 7h 47m | 2 | 2 | 0 |